Obsługa klienta booked.com.pl

Należy pamiętać, że przetwarzanie wniosków trwa obecnie znacznie dłużej niż zwykle z powodu epidemii koronawirusa COVID-19.

Bądźcie pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam zarządzać rezerwacją i zachować elastyczność w tak niepewnych okolicznościach. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Potrzebujesz pomocy? Przejrzyj najczęściej zadawane pytania

Ja nie mam karty kredytowej. Jak mogę zarezerwować pokój?

Można dokonać rezerwacji używając karty osoby trzeciej (pod warunkiem, że wyraziła ona na to zgodę).

Dlaczego muszę podawać dane swojej karty kredytowej?

Dane karty kredytowej są wymagane do potwierdzenia i zagwarantowania rezerwacji.

  • Wybierając opcję "1EUR depozyt" lub "Wymagana przedpłata", z Twojego konta zostanie pobrana odpowiednia kwota dla opłaty rezerwacji.
  • Wybierając opcję "Opłata w hotelu", na Twoim koncie może być czasowo zablokowana odpowiednia kwota pieniędzy, która będzie zdjęta w przypadku spóźnionego anulowania rezerwacji lub rezygnacji z usług zakwaterowania.

Kiedy dokonuję płatności za pobyt?

Opłata odbywa się zgodnie z opcją płatności, wybraną podczas rezerwacji noclegu. Więcej informacji znajduje się w dziale Warunki płatności, a także w wysłanym e-mailu potwierdzającym.

Jaką mam gwarancję, że moja rezerwacja została potwierdzona?

Po dokonaniu wszelkich formalności pojawi się strona z potwierdzeniem, na której widoczny będzie numer rezerwacji oraz kod PIN. Oznacza to, że rezerwacja została otrzymana i potwierdzona przez hotel.

Dodatkowo też wyślemy potwierdzenie e-mailem.

Po dokonaniu rezerwacji nie otrzymałem e-maila z potwierdzeniem. Co należy zrobić w takiej sytuacji?

Prosimy upewnić się, czy adres e–mail został poprawnie podany.

Następnie, należy sprawdzić folder z niechcianą pocztą, gdyż mail może zostać błędnie uznany jako spam.

Można również zalogować się do części Moje rezerwacje i poszukać tam potwierdzenia posługując się numerem rezerwacji oraz kodem PIN, które były widoczne po zakończeniu rezerwacji.

W każdym kroku procesu rezerwacji używamy międzynarodowych systemów bezpieczeństwa, aby w całości zapewnić ochronę danych osobowych i danych karty płatniczej.

  • HTTP Secure (HTTPS) gwarantuje ochronę komunikacji w sieci internetowej w trybie online. Protokół komunikacji HTTPS jest kodowany przez Secure Sockets Layer (SSL) co zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo danych wymienianych pomiędzy klientem a naszym serwerem.
  • PCI DSS certification to standard ochrony informacji, który stworzono, aby zwiększyć kontrolę danych posiadacza karta i ograniczyć ilość oszustw związanych z użyciem kart płatniczych. Stosują go właściciele tak znanych marek, jak MasterCard, Visa, American Express itd.

Tak, tutaj są dwie możliwości:

  • Jeżeli wybrałeś opcję „1EUR depozyt”, przejdź do części Moje rezerwacje, podaj numer rezerwacji i kod PIN, a potem wybierz zakładkę Zarządzaj płatnością i wpisz dane nowe karty.
  • Jeżeli wybrałeś opcę "Opłata w hotelu", prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem.

Ogólne zasady polityki anulacyjnej zazwyczaj znajdują się w dolnej części strony hotelu.

Aby sprawdzić warunki konkretnej rezerwacji, wpisz termin podróży w polu Dostępność i naciśnij przycisk Szukaj lub Sprawdź dostępność.

Zaraz po zakończeniu procesu bukowania i otrzymaniu potwierdzenia poprzez e-mail, warunki odwołania rezerwacji będą widoczne w dziale Szczegóły Twojej rezerwacji.

Pokaż więcej pytań