O nas

Booked.com.pl jest systemem rezerwacji internetowych, prowadzonym przez szybko rozwijającą się firmę europejską Ciliara Trading Limited, która jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, utworzoną zgodnie z prawem cypryjskim.

Topowi touroperatorzy, atrakcyjne ceny i nasi profesjonalni wielojęzyczni specjaliści gwarantują szybką i bezpieczną rezerwację.

Miłośnikom podróży zapewniamy wygodny serwis obsługi online i szeroki wybór hoteli na całym świecie. Nasi klienci korzystają z wyjątkowych przywilejów i korzyści. Współpracujemy z doświadczonymi hotelarzami, którzy dają z siebie wszystko oby zapewnić swoim gościom wygodny i komfortowy odpoczynek. W swojej pracy dążymy do spełnienia marzeń każdego podróżnika!

Oferujemy zakwaterowanie w obiektach noclegowych o różnym standardzie – od hosteli, przez mniejsze i większe apartamenty, po pięciogwiazdkowe hotele oraz pierwszej klasy wille.

Dobieramy dla was najbardziej popularne kierunki i nieustannie dodajemy nowe. Pracujemy nad dokładnym i aktualnym opisem każdego obiektu oraz tłumaczymy je na różne języki. Specjalnie stworzona galeria zdjęć umożliwia wybór odpowiedniego miejsca na nocleg.

Pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta zawsze służą pomocą, aby każdy znalazł to czego szuka.

Zapraszamy do odkrycia świata razem z BOOKED.NET!

Podróż z nami

Działamy od 2007 roku

Jesteśmy obecni w 10 krajach świata

Oferujemy ponad 17 000 kierunków na całym świecie

Z naszą pomocą rezerwujecie ponad 100 000 noclegów rocznie

Strona internetowa dostępna w ponad 20 wersjach językowych

Nie pobieramy dodatkowych opłat

Oddział na Europę Zachodnią:

Ciliara Trading Limited 
Strovolou 77, Strovolos Center, Office 204 
Strovolos PC 2018 Nicosia, Cypr 
Nr tel.: +357 22 000 571
e-mail: office@ciliara.com 
Strona internetowa: www.ciliara.com 
Dyrektor: Hamervate LTD 
Zarząd: Bogdan Pankiv, Oleksandr Protoven 
Zarejestrowano pod numerem: 157423 | VAT ID: CY 10157423i

Oddział na Europę Wschodnią:

Maklai LTD 
Gagarina street #5 
Khmelnitsky 28000, Ukraina 
Nr tel.: +380 44 528 06 79 
Faks: +7 499 503 40 41 
e-mail: support@booked.net 
Strona internetowa: www.maklai.com.ua 
Dyrektor: Oleksandr Protoven 
Zarejestrowano pod numerem: 35305263

Warunki i zastrzeżenia

Opis usługi
Booked.com.pl to internetowy system rezerwacji opracowany przez szybko się rozwijającą europejską firmę Ciliara Trading Limited, która jest spółką prywatną z ograniczoną odpowiedzialnością założoną zgodnie z przepisami Cypu. VAT Numer: CY 10157423i. Pełnimy funkcję pośrednika pomiędzy hotelami i klientami, umożliwiając wyszukiwanie i rezerwację pokojów hotelowych w trybie online. Nasza usługa jest oparta na informacjach udostępnianych przez hotele. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić aktualizację wszystkich informacji publikowanych w tej witrynie sieci Web, jednak nie możemy zagwarantować, że te informacje będą spójne i bez błędów, a ponadto nie ponosimy odpowiedzialności za przerwy w działalności witryny lub niedostarczenie informacji.

Ceny usług w naszej witrynie są bardzo konkurencyjne. Wszystkie ceny pokojów oferowane w witrynie Booked.com.pl w sieci Web dotyczą całego pobytu, jeżeli nie zaznaczono inaczej. Ceny mogą być modyfikowane przez hotele. Oferujemy deklarowaną przez hotel cenę za pokój w następnym dniu. Nie są to ani maksymalne ani zniżkowe stawki. Należy sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące pokoju, aby upewnić się, jakie usługi uwzględniono w cenie.

Poufność informacji
Przestrzegamy restrykcyjnych standardów zapewniających etyczne postępowanie naszego personelu i ochronę poufnych informacji klientów. Nie udostępniamy informacji osobowych klientów stronom trzecim w żadnych okolicznościach. Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z naszymi zasadami ochrony poufności informacji.

Karty kredytowe jako zabezpieczenie rezerwacji
Hotele żądają szczegółowych informacji dotyczących kart kredytowych jako zabezpieczenia należności związanych z rezerwacjami. Te informacje są przesyłane bezpośrednio do hotelu. Podczas dokonywania rezerwacji automatycznie wyświetlana jest umowa z wybranym hotelem. Niektóre hotele mogą pobierać środki z kart kredytowych podczas dokonywania rezerwacji. Należy więc zapoznać się z zasadami obowiązującymi w danym hotelu.

Zapewniamy, że przypisujemy wysoki priorytet do ochrony informacji dotyczących kart kredytowych klientów. Nasza technologia szyfrowania szczegółowych informacji dotyczących kart kredytowych jest zgodna z przemysłowym standardem zabezpieczeń SSL (Secure Socket Layer). Wystawcą naszego certyfikatu SSL jest organizacja Thawte. Gwarantujemy więc 100% ochronę każdej transakcji.


Gwarancja najlepszej ceny
Booked.com.pl oferuje najniższe ceny pokoi hotelowych, więc jeśli znajdziecie Państwo ten sam pokój przy takich samych warunkach rezerwacji po niższej cenie w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji, zwrócimy różnicę. Aby otrzymać ów zwrot pieniędzy, prosimy o podanie szczegółów tej tańszej oferty w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rezerwacji.

Anulowanie
Jeżeli konieczne jest anulowanie rezerwacji, należy postępować zgodnie z instrukcjami w wiadomości e-mail potwierdzającej rezerwację. Jeżeli anulowanie jest zgodne z zasadami obowiązującymi w danym hotelu, nie zostanie pobrana opłata. Zalecamy uważne przeczytanie hotelowych zasad anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po ostatecznym terminie wyznaczonym przez hotel lub rezygnacji z przyjazdu hotel może pobrać opłatę (zazwyczaj cena pokoju za 1 dobę). Nie pobieramy żadnych opłat za anulowanie rezerwacji. Niektóre hotele mogą jednak pobierać opłaty z kart kredytowych w takich okolicznościach. Należy zapoznać się z zasadami obowiązującymi w danym hotelu.

Zastrzeżenie
Witryna Booked.com.pl w sieci Web została przygotowana z największą starannością. Nasze usługi są oparte na informacjach udostępnianych przez hotele, dlatego to one są zobowiązane do aktualizacji tych informacji. Hotele mogą w dowolnej chwili modyfikować informacje dotyczące na przykład cen i dostępności pokojów. Nie możemy więc zagwarantować, że wszystkie informacje będą aktualne i bez błędów, a ponadto nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w publikowanych informacjach. Należy zawsze sprawdzać publikowane informacje przed ich wykorzystaniem.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, beneficjentem praw autorskich dotyczących materiałów publikowanych w tej witrynie sieci Web jest firma Booked.com.pl.

Oświadczenie o poufności

Zasady zachowania poufności informacji
Przypisujemy wysoki priorytet do ochrony poufnych informacji klientów. Korzystając z informacji zbierane od klientów dokonujących rezerwacji, możemy oferować profesjonalną usługę.
Informacje osobowe klientów ujawniamy stronom trzecim tylko w celu dokonania rezerwacji za naszym pośrednictwem, dostarczenia informacji lub usług wymaganych przez klientów lub w innych okolicznościach po uzyskaniu ich zgody. Zastrzegamy sobie prawo do ujawniania informacji osobowych klientów określonym autoryzowanym stronom trzecim, takim jak członkowie naszej grupy i zaufani partnerzy biznesowi, których siedziby znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, oraz naszym doradcom specjalistycznym.

Informacje dotyczące kart kredytowych
Nie pobieramy środków z kart kredytowych klientów. Informacje dotyczące kart kredytowych są wymagane tylko do zabezpieczenia rezerwacji. Należności za pobyt są regulowane w hotelu.
Informacje dotyczące kart kredytowych klientów są przesyłane do nas za pośrednictwem bezpiecznego serwera. Korzystamy z najnowszej technologii zapewniającej najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz szyfrowanie wszystkich informacji osobowych i szczegółowych informacji dotyczących kart kredytowych klientów. Nasza metoda szyfrowania jest zgodna z przemysłowym standardem zabezpieczeń SSL (Secure Socket Layer). Wystawcą naszego certyfikatu SSL jest organizacja Thawte.

Nasz serwer i sieć są chronione przez zapory przed nieautoryzowanym dostępem. Oznacza to, że możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo przesyłanych do nas szczegółowych informacji dotyczących kart kredytowych.
Te informacje są przechowywane do dnia przyjazdu klienta do hotelu. Po tej dacie informacje zostaną usunięte.

Kiedy mamy wysłać wiadomości e-mail?
Po dokonaniu rejestracji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem zawierającą wszystkie informacje dotyczące rezerwacji. Możesz zabrać ze sobą to potwierdzenie do hotelu jako gwarancję rezerwacji. Niekiedy wysyłamy wiadomości e-mail z prośbą o opinię po pobycie w hotelu. Jeśli nie chcesz podawać swojej opinii, możesz nas o tym poinformować, a nie będziemy prosili o dalsze opinie. W procesie rezerwacji możesz poprosić o przesyłanie pocztą e-mail biuletynów zawierających oferty specjalne i inne informacje.
Jeśli jednak nie chcesz już otrzymywać wiadomości e-mail od nas, możesz kliknąć łącze Wyrejestruj.

Dane kontaktowe
Booked.com.pl to internetowy system rezerwacji opracowany przez szybko się rozwijającą europejską firmę Ciliara Trading Limited, która jest spółką prywatną z ograniczoną odpowiedzialnością założoną zgodnie z przepisami Cypu. VAT Numer: CY 10157423i.

Jeśli masz sugestie lub uwagi dotyczące tego oświadczenia o ochronie prywatności, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres: customer.service@Booked.com.pl lub zadzwoń pod numer +44 (0)20 3026 5047.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

About

The World Hotel Awards by Booked.com.pl were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.