Loty z Gdańsk do Warszawie

Znajdź najtańszy miesiąc na podróż Gdańsk do Warszawie
Przewoźnik Numer lotu Wylot Dokąd Czas lotu Liczba przesiadek
29 Jul 2017
Ryanair FR3096 GDN 06:35 WAW 07:30 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:55 WAW 09:55 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 13:05 WAW 14:00 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3816 GDN 18:00 WAW 19:00 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3098 GDN 18:50 WAW 19:45 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3826 GDN 21:05 WAW 22:00 0 g 55 min Bezpośredni
30 Jul 2017
LOT Polish Airlines LO3828 GDN 05:35 WAW 06:35 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3096 GDN 06:30 WAW 07:25 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:50 WAW 09:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 14:55 WAW 15:50 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3816 GDN 18:00 WAW 19:00 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3098 GDN 18:50 WAW 19:45 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3826 GDN 21:05 WAW 22:00 0 g 55 min Bezpośredni
31 Jul 2017
LOT Polish Airlines LO3828 GDN 05:35 WAW 06:35 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3096 GDN 06:35 WAW 07:30 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:55 WAW 09:55 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 12:55 WAW 13:50 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3816 GDN 18:00 WAW 19:00 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3098 GDN 18:50 WAW 19:45 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3826 GDN 21:05 WAW 22:00 0 g 55 min Bezpośredni
01 Aug 2017
LOT Polish Airlines LO3828 GDN 05:35 WAW 06:35 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3096 GDN 06:35 WAW 07:30 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:50 WAW 09:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 12:55 WAW 13:50 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3816 GDN 18:00 WAW 19:00 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3098 GDN 18:50 WAW 19:45 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3826 GDN 21:05 WAW 22:00 0 g 55 min Bezpośredni
02 Aug 2017
LOT Polish Airlines LO3828 GDN 05:35 WAW 06:35 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3096 GDN 06:35 WAW 07:30 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:55 WAW 09:55 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 12:55 WAW 13:50 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3816 GDN 18:00 WAW 19:00 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3098 GDN 18:50 WAW 19:45 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3826 GDN 21:05 WAW 22:00 0 g 55 min Bezpośredni
03 Aug 2017
LOT Polish Airlines LO3828 GDN 05:35 WAW 06:35 1 g 0 min Bezpośredni
Ryanair FR3096 GDN 06:35 WAW 07:30 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3832 GDN 08:50 WAW 09:50 1 g 0 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3836 GDN 12:05 WAW 13:00 0 g 55 min Bezpośredni
Ryanair FR3194 GDN 12:55 WAW 13:50 0 g 55 min Bezpośredni
LOT Polish Airlines LO3838 GDN 14:50 WAW 15:50 1 g 0 min Bezpośredni